X

Naprawa i regeneracja linek


Jednym z ważnych obszarów naszej działalności jest naprawa i regeneracja linek do pojazdów, maszyn i urządzeń. Za realizację tego typu zadań odpowiada pracownik z dużym doświadczeniem w zakresie konstrukcji linek, zatrudniony na niezależnym, samodzielnym stanowisku.

Odpowiednio wczesna wymiana linek na nowe czy poddanie wyeksploatowanych linek regeneracji leży w interesie każdego właściciela parku maszynowego czy floty pojazdów. Maszyny i urządzenia zużywają się szybciej w przypadku przeciążonych czy zniszczonych linek, a usuwanie skutków awarii będzie z pewnością bardziej kosztowne, niż naprawa linek.
Warto też pamiętać, że oddanie linki do regeneracji jest rozwiązaniem o wiele tańszym niż zakup nowego produktu, tym bardziej, że ceny oryginalnych części bywają nieraz bardzo wysokie. Ponadto zakup linki do maszyny czy pojazdu, dokonywany na własną rękę, obarczony jest też sporym ryzykiem niewłaściwego dobrania produktu. Oddając linkę do regeneracji klient ma pewność, że będzie ona pasować do urządzenia, w którym pracowała wcześniej.

Usługi naprawy i regeneracji linek wykonujemy najczęściej dla produktów nietypowych, niedostępnych w handlu. Linki powinny być dostarczone do nas w stanie umożliwiającym odtworzenie ich konstrukcji oraz długości, muszą też zawierać wszystkie elementy. Proces regeneracji linki rozpoczynamy od wykonania dokładnego rysunku w oparciu o dostarczoną linkę do naprawy.
Na podstawie sporządzonego rysunku zostaje wykonana naprawa linki, czyli wymieniane są jej zużyte lub zniszczone elementy. Usługa naprawy i regeneracji dotyczy wszystkich elementów, które uległy uszkodzeniu lub są wyeksploatowane.
Nie w każdym przypadku może być przeprowadzona naprawa lub regeneracja linki. Podczas przyjmowania linki do naprawy pracownik informuje o tych problemach.

Po naprawie linka jest wyrobem całkowicie sprawnym i pełnowartościowym, który spełnia wszystkie wymagania eksploatacyjne i wytrzymałościowe.

LINPLAST Mirosław Nasiłowski
ul. Pszczyńska 30a
03-690 Warszawa

tel. +48 22 679 11 76
tel. +48 789 251 764

biuro@linplast.pl
linplast@linplast.pl
projekt i wykonanie
Projektowanie grafiki