X

O firmie


Historia

Firma LINPLAST istnieje od 1990r. Zajmujemy się od poczatku produkcją linek (cięgien) do pojazdów, maszyn i urządzeń oraz półproduktów do produkcji: pancerzy PUSH-PULL, pancerzy spiralnych z drutu płaskiego (tzw. Bowdena), lin powlekanych PCV, poliamidem i polietylenem.

Nowym naszym produktem są ARCHITEKTONICZNE KONSTRUKCJE LINOWE. Powstał on na bazie dotychczasowej produkcji cięgien do pojazdów i maszyn. 20-letnie doświadczenie w tej branży pozwoliło stworzyć nowy produkt, który jest systemem nierdzewnych i kwasoodpornych konstrukcji linowych mających zastosowanie w architekturze budowli, ogrodów i wnętrz. System ten składa się z kompatybilnych elementów, które stosowane w wielu kombinacjach pozwalają realizować wizje projektantów w wielu dziedzinach życia. Produkujemy również siatki z lin nierdzewnych w zakresie średnic 1,0 -6,0mm. Jest to nowy produkt, rzadko spotykany na rynku polskim, ale ze względu na duże walory funkcjonalne i estetyczne znajduje coraz szersze zainteresowanie w architekturze, na elewacjach do prowadzenia roślin oraz jako element zabezpieczający w barierkach ciągów pieszych, a nawet przy budowie klatek dla dzikich zwierząt.

Oferta firmy Linplast

Szanowni Państwo

oferta firmy LINPLAST zawiera bardzo szeroką gamę produktów wykonywanych w naszym zakładzie. Składają się na nią produkty ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej stosowane w architektonicznych konstrukcjach linowych, produkty i półprodukty do linek(cięgien) pojazdów i maszyn oraz łańcuchy zabezpieczające hartowane.

ARCHITEKTONICZNE KONSTRUKCJE LINOWE są nowym produktem firmy LINPLAST. Są to systememy nierdzewnych konstrukcji linowych mających zastosowanie w architekturze budowli, ogrodów i wnętrz.

  • system balustrad linowych, gdzie tradycyjne pręty i rury zastapiono linami ze stali nierdzewnej mocowanymi w układzie pionowym i poziomym,
  • system wypełnień balustrad, gdzie w przestrzeni miedzy słupkami i pochwytem zastosowano liny lub siatkę z lin nierdzewnych,
  • system zielonych ścian do prowadzenia roślin na elewacji budynku,
  • system konstrukcji linowych do prowadzenia roślin w ogrodach i terenach zielonych.

Produkcja cięgien do pojazdów i maszyn jest kontynuacją pierwotnego profilu produkcji. Na przestrzeni ponad dwudziestoletniej działalności w tym zakresie technologia produkcja cięgien uległa systematycznym zmianom i w chwili obecnej jest realizowana na najwyzszym poziomie jakości. Dla potrzeb produkcji cięgien została uruchomiona produkcja półproduktów takich jak:

  • pancerze Bowdena (pancerze z drutu płaskiego nawijanego spiralnie)
  • pancerzy PUSH-PULL,
  • lin powlekanych PCV, poliamidem i polietylenem.

Zapraszamy do zapoznania się z pełna naszą ofertą na pozostałych kartach naszej strony internetowej.

 

LINPLAST Mirosław Nasiłowski
ul. Pszczyńska 30a
03-690 Warszawa

tel. +48 22 679 11 76
tel. +48 789 251 764

biuro@linplast.pl
linplast@linplast.pl
projekt i wykonanie
Projektowanie grafiki