X

Siatki ze stali nierdzewnej są produkowane z lin o średnicach od 1,5mm do 6,0mm i boku oczka od 30mm. Wielkość powierzchni siatki i jej kształt jest dostosowana do potrzeb klienta.

Jest to produkt wykorzystywany w architekturze wnętrz, elewacji i terenów zielonych. Może on spełniać funkcje elementu zabezpieczającego ze względu na wysokie parametry wytrzymałościowe oraz dekoracyjnego ze względu na lekkość i estetykę. Siatki z lin nierdzewnych znajdują zastosowanie jako zabezpieczenie na klatkach schodowych, wypełnienie balustrad, prowadzenie roślinności na ścianach budynków, Jako element dekoracyjny stoisk targowych i biur.

W zapytaniach ( zamówieniach) prosimy podawać średnicę liny, wielkość oczka oraz wymiary powierzchni siatki.

 

Parametry techniczne
LINPLAST Mirosław Nasiłowski
ul. Pszczyńska 30a
03-690 Warszawa

tel. +48 22 679 11 76
tel. +48 789 251 764

biuro@linplast.pl
linplast@linplast.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem formularza. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Linplast
    projekt i wykonanie
    Projektowanie grafiki